Gdzie są najładniejsze plaże w Tajlandii?

Plaże jak z bajki? To właśnie Tajlandia słynie z pięknych plaż o białym piasku i turkusowych wodach. Oto kilka miejsc, gdzie można znaleźć niektóre z najładniejszych plaż w Tajlandii:

Maya Bay, Koh Phi Phi: Ta plaża to bohaterka filmu „Plaża” z Leonardo DiCaprio. Ma ona wszystko czego trzeba od idealnej plaży – idealnie biały piasek, krystaliczna woda i wyrastające z niej majestatyczne klify.

Railay Beach, Krabi: Idealne miejsce dla miłośników wspinaczki i snorkelingu. Majestatyczne klify i krystaliczna woda. Idealna plaża na wakacje.

Phra Nang Beach, Krabi: To plaża, na którą można dostać się tylko drogą morską z Krabi. Piękne klify i krystaliczna woda tworzą rajską atmosferę.

Patong Beach, Phuket: Pełna turystów plaża, w okolicy imprezowej stolicy Tajlandii. Jednak piasek jest tak biały a woda tak krystaliczna, że można przymknąć oko na ilość turystów.

Wyspa Koh Lipe: Wyspa z najpiękniejszymi i najsłynniejszymi plażami takimi jak Sunrise Beach, Sunset Beach i Pattaya Beach. Koh Lipe generalnie jest postrzegana jako najpiękniejsza wyspa kraju.

Wyspa Koh Samui: Najsłynniejsze plaże tej wyspy to Chaweng Beach, Lamai Beach i Maenam Beach. 

Każda z plaż Tajlandii ma swój niezwykły urok i jest niczym z pocztówki z najbardziej niezapomnianych wakacji. Niezależnie na którą się zdecydujemy, na pewno spełni nasze oczekiwania co do idealnych plaż Tajlandii.