Gdzie zatrzymać się w Tajlandii?

Tajlandia to coraz bardziej popularny kierunek wśród turystów na całym świecie. Każdy skrawek tego kraju jest interesujący, dlatego wybranie jednego miejsca, może być wyzwaniem.

W blasku świateł stolicy — Bangkok

Zatrzymanie się w największym mieście, a zarazem stolicy Tajlandii to zapewnienie sobie większości atrakcji na wyciągnięcie ręki. Stragany z lokalnym jedzeniem, centrum imprezowe i mnóstwo atrakcji. W mieście znajdziemy hotele i restauracje w przystępnych cenach, a także, jeśli tego szukamy, w wersji luksusowej.

Impreza nad najpiękniejszą z plaż — Phuket

Wakacyjny klimat jednej z najpiękniejszych plaż na świecie to właśnie Phuket. Luksusowe hotele, budżetowe pensjonaty czy pełne spragnionych przygód podróżników hostele. Najbardziej popularne plaże to Kata Beach, Karon Beach lub Patong Beach.

Perła północy — Chiang Mai

Gdy planujesz odwiedzić północną Tajlandię, dobrym pomysłem jest zatrzymanie się w Chiang Mai. Jest mnóstwo możliwości jeśli chodzi o miejsca, gdzie można się zatrzymać, od luksusowych butików do tanich hosteli. Najlepiej zdecydować się na nocleg w centrum miasta, żeby mieć dostęp do wszystkich atrakcji w mieście.

Prosto z pocztówki — Krabi

Niezwykle plaże, krajobrazy i wyspy, które wyglądają dokładnie jak na widokówkach z Tajlandii, to właśnie tu! Miasta, w których można się zatrzymać to Ao Nang lub Railay Beach.

Wschodnie wybrzeże — Koh Samui

Popularne miejsce z pięknymi plażami, w którym można zatrzymać się w miejscach takich jak Chaweng lub Lamai Beach.